Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Podívejte se, jak dokázala zhubnout paní Jaromíra (68 let)

To, že mladým se hubne nespravedlivě snadno, zazní občas jako povzdech beznaděje v ohlasech na úžasné proměny uživatelů aplikace Kalorické tabulky.

My ale dobře víme, že hubnutí jde i starším ročníkům. Jen v té věkové kategorii není už tolik lidí ochotno podělit se o fotografie. Výjimkou je paní Jaromíra.

Ta v naší uzavřené skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými tabulkami v létě zveřejnila několik svých fotek. A dala nám svolení k publikaci i na blogu. Děkujeme.

Jak zhubla paní Jaromíra (68 let) s Kalorickými Tabulkami

Ve věku téměř sedmdesáti let dosáhla používáním aplikace Kalorické Tabulky (v den zveřejnění příspěvku to bylo 298 dní v kuse) úbytku 15 kg při malých aktivitách.

  • Nedávno začala plavat a cvičit ve vodě. Jinak je v důchodu, věnuje se výcviku psů a organizuje výcvikové pobytové akce.

Přiznává, že ve svém věku má nemocí nepočítaně – je po totální endoprotéze kolene a kyčle a ještě ji zhruba za rok čeká zákrok na druhé kyčli. K tomu epilepsie, hypertenze, hyponatremie, anémie, štítná žláza a dle jejích slov dalších pár drobností. S radostí ovšem dodává, že díky změně v jídelníčku byly zaznamenány lepší výsledky v krevním rozboru.

Možná bych mohla inspirovat ty starší, že to skutečně stojí za to, a ty mladší, že to vlastně mají mnohem jednodušší,“ říká skromně v komentáři u svých fotografií na facebooku. A dodává, že velkou oporou jí byly její kamarádky.

Hodně lidí se samozřejmě ptalo na její nastavení v aplikaci www.kaloricketabulky.cz. A i když paní Jaromíra odpověděla, připomínáme, že je nutné vždy postupovat individuálně. A zde jsou již její slova: „Po mnoha zkoušeních mám 1681 kcal celkem, 110 bílkoviny, 205 sacharidy, 54 tuky, 28 vláknina, 51 cukry, 10 sůl, 1000 vápník a 21 nasycené masné kyseliny. Když plavu déle jak hodinu, dám si třeba ještě malou svačinku. Občas překročím tuky, občas vlákninu a dost často cukr (který není v základní verzi). Ale celkem to mám vždy zelené. Jím v podstatě všechno, včetně buřtguláše, koprovky a kapustových karbanátků s masem. O Vánocích si dopřeji mandle v čokoládě, občas toffifee. Vždy nějakou dobu stojím na přelomové váze, pak se to zase hne. Někdy to trvá i dva měsíce. Preferuji pomalé hubnutí, protože tu výchozí hmotnost jsem také nenabrala za půl roku.

My samozřejmě tleskáme a shodujeme se se všemi, kteří pod její příspěvek napsali slova obdivu:

  • Nádherná změna. Gratuluji. Tady je vidět, že když se chce, jde to i při zdravotních potížích.
  • Jste úžasná. Moc Vám to sluší a moc Vám fandím.
  • Nejlepší motivace, kterou jsem zde viděla.
  • Ďakujem za fotečky, sú veľmi inšpirujúce, mám vek presne ako vy aj podobnú zbierku chorôb. A ako vidím, ide to, ak sa človek snaží.
  • Tak to je paráda. Myslela jsem si, že jsem mezi vámi nejstarší (65 let). Obdivuji vás a jste mi velkou inspirací.

(zdroj: Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými tabulkami)

Chcete také zhubnout? Mohlo by se vám hodit:

Z archivu aneb přečtěte si také:

Alexandra Rohlíková: Desatero rad, jak nastavit Kalorické Tabulky

redakce
www.kaloricketabulky.cz

30.9.2021 Články, Jak zhubnout

Komentáře

Komentáře nevyjadřují stanovisko redakce ani provozovatele blogu.

Přidat komentář

Související články

Hubnutí pomocí „cyklické diety“

Hubnutí pomocí „cyklické diety“

Ten, kdo se už někdy v životě snažil hubnout, tak ví, že existuje mnoho různých diet, forem, metod a strategií.

Někdo vyřadí sladké, někdo alkohol, jiný ozdraví svůj jídelníček a začne jíst pravidelně, atd. A hubnutí se nastartuje.

Celý článek 14.9.2021 6