Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Pozvánka na Mezinárodní konferenci Moderní výživy

Rádi bychom Vás pozvali na třetí ročník Mezinárodní konference Moderní výživy, který se letos uskuteční 20. listopadu!

Kvůli vývoji epidemiologické situace v souvislosti s onemocněním COVID-19 proběhne celá konference ON-LINE, přičemž každý účastník obdrží kompletní záznam z konference.

Všechny konferenční příspěvky si tak každý bude moci pustit kdykoliv a opakovaně. Celou konferenci organizují autoři populární knihy a bestselleru Moderní výživa ve fitness a silových sportech Lukáš Roubík a Miloslav Šindelář v rámci jejich Institutu Moderní Výživy. A opět se můžete těšit na opravdu nabitý program s řečníky ze 4 zemí!

NEJNOVĚJŠÍ VĚDECKY PODLOŽENÉ INFORMACE O VÝŽIVĚ OD ŘEČNÍKŮ ZE ČTYŘ ZEMÍ Z POHODLÍ VAŠEHO DOMOVA!

Hlavním cílem konference je přinést vědecky podložené informace o výživě od odborníků srozumitelnou formou pro širokou veřejnost. Na konferenci se za jeden den dozvíte evidence-based informace z různých oblastí výživy od skutečných a špičkových odborníků z ČR, Slovenska, Irska i USA, které najednou nikde jinde neuslyšíte! Na rozdíl od jiných podobných konferencí zde dostane každý odborník téměř hodinu času, aby své téma dokázal účastníkům rozebrat a přiblížit skutečně až do hloubky. Obě přednášky v angličtině budou prezentovány živě v originálu, ale hned v týdnu po konferenci dostane každý účastník videozáznam s českými titulky.

Jednotlivé přednášky budou zaměřené na témata reálného vlivu zdravého životního stylu v prevenci a léčbě onemocnění COVID-19, role zdravé (preventivní) výživy pro naše fyzické a mentální zdraví, problematiku nízkosacharidových diet v léčbě diabetu, nejčastějších mýtů kolem modelu kalorické bilance, normalizace obezity a psychologických faktorů při léčbě obezity, vlivu různých diet a hodnot krevních lipidů a choletesterolu na riziko rozvoje kardiovaskulárních onemocnění, nebude chybět ani přednáška o populárním tématu intermittent fasting a výživě v bojových sportech!

Pozvánka na Mezinárodní konferenci Moderní výživy

Kompletní program konference s podrobnou anotací jednotlivých přednášek a podrobnými informacemi o jednotlivých řečnících a registrace najdete na webu konference.

Program konference a řečníci 

 • 09:45 hod – zahájení konference a úvodní slovo zakladatelů Institutu Moderní Výživy
 • 10:00 hod – Pandemie COVID-19 a role zdravého životního stylu – dezinformace vs. fakta.Mgr. Ing. Tereza Vágnerová (Všeobecná fakultní nemocnici v Praze)
 • 11:00 hod – Intermittent Fasting: revolučná stratégia či precenený trend? – Vilo Hečko (Fitclan)
 • 12:00 hod – Nízkosacharidová strava v léčbě diabetes mellitus – MUDr. Hana Krejčí (Všeobecná fakultní nemocnice v Praze)
 • 13:00 hod – přestávka na oběd
 • 14:00 hod – Normalizace obezity jako nový trend? – Ing. Bc. Lukáš Roubík (Institut Moderní Výživy)
 • 15:00 hod – Příjem vs. výdej energie: mýty vs. fakta – Dr. Layne Norton, PhD. (USA, Zakladatel Biolayne.com)
 • 16:00 hod – Výživa a riziko srdečních onemocnění – Danny Lennon, MSc. (Velká Británie, zakladatel Sigma Nutrition)
 • 17:00 hod – Kolik stačí ke štěstí a zdraví?MUDr. Marie Skalská (Centrum sportovní medicíny v Praze, Pro Fit Institut)
 • 18:00 hod – Výživa a redukce hmotnosti v bojových sportech – Bc. Miloslav Šindelář (Institut Moderní Výživy)
 • 19:00 hod – závěr konference. 

Konference bude probíhat v sobotu 20. 11. 2021 od 10 do 19 hod. Každý účastník konference obdrží v týdnu po konferenci kompletní videozáznamy všech přednášek (s českými titulky u obou přednášek v angličtině) s doživotním přístupem, takže není nezbytně nutné být online celý den přímo v čase konání jednotlivých přednášek a celou konferenci si tak každý bude moci pustit opakovaně a k prezentovaným informacím se kdykoliv vrátit.

Pozvánka na Mezinárodní konferenci Moderní výživy

Kompletní program konference s podrobnou anotací jednotlivých přednášek a podrobnými informacemi o jednotlivých řečnících, registrace a vstupenky najdete na webu konference.

Co získáte nákupem vstupenky na konferenci?

 • certifikát o účasti
 • slevu 20 % na všechny další akce a produkty Institutu Moderní Výživy
 • neomezený přístup ke kompletnímu záznamu konference 8+ hodin
 • 8 špičkových odborníků z celého světa
 • živá interakce s ostatními účastníky v chatu a možnost pokládat řečníkům otázky

Z archivu aneb přečtěte si také:

Nejlepší bramborový salát: Jak chutná ten váš?

redakce
www.kaloricketabulky.cz

18.11.2021 Články

Související články

MUDr. Kristina Skulínková: Neviditelné trápení

MUDr. Kristina Skulínková: Neviditelné trápení

V dnešní době se stala věda včetně západní medicíny jakýmsi novým náboženstvím, entitou všeobecně přijímanou a uctívanou, proti níž není radno vznést jakoukoli kritiku a polemiku.

Ovšem neměli bychom zapomínat na to, že ani dnešní věda není neomylná – však stále fungujeme jen skrze naše nedokonalé smysly a omezenou inteligenci.

Celý článek 1.6.2023 0

Naučte se číst etikety na potravinách

Naučte se číst etikety na potravinách

Etikety obsahují mnohé zajímavé informace, které vám pomohou i při zapisování jídelníčku do Kalorických Tabulek.

Každá etiketa potravin prodávaných v obchodě musí ze zákona a podle norem obsahovat určité typy informací, které vám pomohou jak při výběru, tak při přesném určení gramáže a kalorií.

Celý článek 30.5.2023 0