Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Lenka: Najděte si na hubnutí parťáka, protože ve dvou se to lépe táhne. Mně v tomto směru pomohl manžel.

Dnes vám přinášíme další proměnu z naší uzavřené skupiny Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými tabulkami.

Děkujeme všem, kteří tímto způsobem motivují ostatní.

Paní Lenka (31 let) je momentálně na rodičovské dovolené s dvěmi malými dětmi. Než začala hubnout, její míry při výšce 176 cm byly: 99,6 kg, pas 103 cm a boky 116 cm. Když vznikal tento článek, byly míry následující: 77,4 kg, pas 85 cm, boky 106 cm.

Lenka Holá

Sympatická maminka se pro změnu životního stylu rozhodla ze dvou zásadních důvodů – zdravotních (bolesti kolenou, zadýchávání i při obyčejné procházce) a pak chtěla stačit svým klukům a trávit nimi aktivně čas.

Jak na to

Nejdříve si zaplatila jídelníček do začátku, aby nad ní někdo držel pomocnou ruku. To jí časem přestalo vyhovovat, tak začala používat aplikaci Kalorické Tabulky. A dle toho upravila stravování. Navíc přidala pohyb podle videí na internetu, například FITFAB.

  • Ze začátku bylo prý těžké vytrvat, hlavně když nejsou hned vidět výsledky. V takových chvílích má člověk chuť to vzdát a „vyprdnout“ se na to. Chtělo to hodně přemlouvání. Ale ten úžasný pocit potom dle slov paní Lenky stojí za to.

Má ráda rychlá a jednoduchá jídla, která přesto chutnají. Napřílad celozrnnou tortillu plněnou kuřecím masem, zeleninou a syrečky zapečenou v grilu

Co bylo nejtěžší?

Paní Lenka přiznává, že pro ni určitě jídlo. Prý začínala s hubnutím několikrát, a nikdy u toho nevydržela. Když si pak zkusila zapsat jeden den do aplikace Kalorické Tabulky, aby viděla, jak na tom je, zjistila, že jí vlastně málo.

Největší krize se objevila vloni v létě, kdy se kolem ní každý cpal zmrzlinami, melouny a proléval chlazenými ovocnými pivy. „Bylo těžké se ovládat a zase se na to nevykašlat,“ přiznává, ale věděla, že když už se vydržela hlídat půl roku, bylo by škoda to vzdát.

Osobní zhodnocení úspěchu

Ještě mám spoustu práce před sebou, než se dostanu na svoji vysněnou váhu a vzhled,“ tvrdí sympatická maminka, která viditelně omládla a zkrásněla. A umí být na sebe i pyšná. A to je dobře. Vždyť současnou váhu měla naposled v prvním ročníku na střední škole!

I když vím, že někdo dokáže těch 20 kg shodit za polovinu času, než to šlo mně, tak já mám každé kilo opravdu vydřené. A díky tomu se nikdy nechci dostat tam, kde jsem byla,“ uvažuje logicky.

Vzkaz na závěr

Vydržte a nevzdávejte to! Když jsem to zvládla já, věčný začátečník, tak to zvládne každý. A doporučuji najít si parťáka, ať na to nejste sami. Mně je nevětší podporou manžel, který se do toho vrhl se mnou. Ve dvou se to lépe táhne.

Chcete také zhubnout? Mohlo by se vám hodit:

Z archivu aneb přečtěte si také:

Sbohem, obezito! Já se k té vysněné figuře projím

redakce
www.kaloricketabulky.cz

28.5.2022 Články, Jak zhubnout

Související články

Ludmila (67 let): Když mám nyní dostatek bílkovin, zmizely chutě na sladkosti

Ludmila (67 let): Když mám nyní dostatek bílkovin, zmizely chutě na sladkosti

V naší skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami nalézají společnou řeč lidé všech věkových kategorií.

Těší nás, že své příběhy a tipy tam sdílejí nejen mladé maminky na mateřské, které chtějí zhubnout po těhotenství, ale také úžasné a charismatické ženy, které se prostě chtějí cítit dobře ve svém těle. A změny v jídelníčku si doslova užívají.

Celý článek 24.3.2023 0

Výživový poradce: Má smysl detoxikace organismu?

Výživový poradce: Má smysl detoxikace organismu?

Jako každé jaro i to letošní je internet plný nabídek na detoxikaci organismu. Možná vám chodí i e-mailem nebo přes soukromé zprávy na Facebooku.

Než si podobné produkty zakoupíte, zamyslete se nad tím, jaká pozitiva vám to může přinést. Povětšinou je slibována očista od toxinů či zhubnutí. Je tomu ale skutečně tak? Dostaví se očekávaný efekt?

Celý článek 19.3.2023 0