Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Jarmila: Moje zkušenosti se Sencor Chytrou kuchyňskou váhou

Dostala se mi do rukou nová Sencor váha s Bluetooth a možností odeslat jídlo přímo do svého jídelníčku v Kalorických Tabulkách.

Nejsem žádný spisovatel, nepíšu nikam články a už vůbec ne recenze, ale dala jsem dohromady pár slov o zkušenostech, jak s váhou pracovat.

Začnu tím, že jsem vážně nadšená z jasně zelené barvy i prvotního provedení. Není to nudná šedá nebo černá váha. Krásně svítí v kuchyni, takže nemusím hledat, kde je.

Jarmila: Moje zkušenosti se Sencor Chytrou kuchyňskou váhou

 

Když mi ji přivezli, bála jsem se, že ji nezvládnu nastavit. Jsem totiž technický antitalent. Stáhla jsem si aplikaci. A co teď? Povolit Bluetooth a čekat, co ještě budu muset dělat, upravit nebo nastavit. A ono nic. Vše se krásně samo připojilo a mohla jsem hned začít vážit.

Oceňuji velmi jednoduché připojení. Aby byly mé dojmy pravdivé, přiznávám, že na druhém telefonu mi to házelo chybu, protože je starší a chtělo to potvrdit nastavení.

První dny mi samozřejmě trvalo, než jsem se s ní seznámila, přišla na to, jak nastavit g místo ml a tak dále. Jsem typ, jenž měl rád starší tlačítkové váhy. Bohužel tady moc není vidět, kde se to dá přepnout a jak to pořádně nastavit. Je to ale drobnost, kterou kompenzuje velký a krásně čitelný display.

Musím říct, že mi nyní tato váha hodně pomáhá, jelikož někdy jsem ráda, že popadnu jídlo a jdu. S malým dítětem se nemohu moc zdržovat psaním a zapisováním. Vážení je v tuto chvíli lehčí, když se samo propíše do aplikace KalorickéTabulky.cz.

Moje zkušenosti se Sencor Chytrou kuchyňskou váhou

Jediné, co mi ze začátku chybělo, byla možnost skenování potravin. To by ulehčilo zapisování ještě více. Stačilo pár připomínek od členů skupiny Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami, kteří tuto aplikaci používají a váhu si také pořídili, a vývojáři hned začali pracovat. Přidali tam skenování potravin.

Takže teď si najdu potravinu přes kód, zvážím, uložím a je to tam. Za sebe mohu váhu jen a jen doporučit, je vážně úžasná. Pokud někdo ještě váhá, směle do toho.

P.S. Je to super dárek na Vánoce či narozeniny, tak se zkuste zmínit doma a třeba ji dostanete a bude vám dělat radost.

O Jarmile

Jarmila je skalní členkou skupiny Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami. Ačkoliv před nedávnem porodila, stále ochotně radí všem, kteří si s aplikací neví rady. Děkujeme.

Tipy redakce Kalorické Tabulky

Z archivu aneb přečtěte si také:

redakce
www.kaloricketabulky.cz

6.11.2022 Články, O kaloriích nevážně

Související články

Jak se nenechat napálit na internetu

Jak se nenechat napálit na internetu

A také na Facebooku, v messengeru a dalších aplikacích.

Proč tohle téma zde na Kalorických Tabulkách? Protože z našich uzavřených skupin na Facebooku víme, že mnozí uživatelé naší aplikace už někdy naletěli. Nejen obchodníčkům s hubnoucími zázraky, což ve finále znamenalo jen zhubnutí peněženky, ale také různým podvodným subjektům.

Celý článek 1.2.2024

Obiloviny v teplé kuchyni

Obiloviny v teplé kuchyni

Jíme ovesné vločky zalité studeným mlékem či rozmíchané v jogurtu, veškeré druhy pečiva jak běžného, tak celozrnného, které se z obilnin vyrábějí…

A to vše samozřejmě proto, že obiloviny jsou významným zdrojem vlákniny, bílkovin, vitamínů skupiny B včetně riboflavinu, minerálních látek, především železa, ale také zinku, jódu, mědi, manganu, vápníku, draslíku a hořčíku, a rovněž jsou zdrojem antioxidantů (selen, vitamín E).

Celý článek 25.1.2024

Iveta Gufrovičová: Pravidla skupiny Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami ve verších

Iveta Gufrovičová: Pravidla skupiny Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami ve verších

Na tomto místě obvykle představujeme úžasné proměny, které nám uživatelé aplikace Kalorické Tabulky dávají k dispozici.

Samozřejmě vás o ně nepřipravíme ani letos. Ale nyní se začtěte do veršovaných pravidel naší uzavřené skupiny na Facebooku, kterou jsme před lety vytvořili pro uživatele aplikace, aby si měli kde v relativním soukromí předávat rady a tipy.

Celý článek 20.1.2024