Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Kalorické Tabulky: Když matka motivuje k hubnutí dospělou dceru

Pravidelně zde zveřejňujeme proměny uživatelů aplikace Kalorické Tabulky.

Dělá nám radost, když vidíme, jak se lidé zbavují nadbytečných kilogramů, které je roky trápily, a v souvislosti s tím se často zlepšuje i jejich zdraví.

Těší nás také to, že do naší uzavřené skupiny Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami přichází většina nových lidí na osobní doporučení (dcera, sestra, švagrová, kolegyně z práce). Víme to díky vstupním dotazníkům, ale také pak na základě konkrétních příběhů, které tam sdílí s ostatními. Dnes bychom vám rádi představili dvojici žen – matku (57 let) a dospělou dceru (37 let).

Kalorické Tabulky: Když matka motivuje k hubnutí dospělou dceru

Když se ve skupině objevila proměna, pod kterou bylo napsáno Moje nejkrásnější a nejdokonalejší maminka na světě, požádali jsme dotyčnou dceru, zda by byla ochotna se o rodinný příběh podělit. Souhlasila. Maminka, která zhubla dvacet kilo, ji prý svou vlastní cestou motivuje, takže po krátkém čase, kdy se přidala, má už dole také čtyři kila.

A tady už jsou její slova:

Chtěla bych představit svou úžasnou maminku Marcelu, obě pracujeme v kanceláři. A obě jsme se daly na zdravé stravování s aplikací Kalorické Tabulky. Maminka kvůli tomu, že měla problém s tlakem a taky cukr a cholesterol se pohybovaly již k vyšším hodnotám, což by do budoucna mohl být problém. Já se přidala, když jsem viděla její výsledky. Obě jsme se samozřejmě chtěly hlavně cítit ve svých tělech dobře.

  • Maminka začala s hubnutím na váze 96 kg, ale na Kalorické Tabulky najela, až když vážila o čtyři kila méně, tj. 92 kg. Nyní má krásných 72 kg při výšce 164 cm.
  • Já začala později, a to na váze 85 kg. Momentálně mám 77 kg při výšce 165 cm. Motivací je mi právě moje maminka, když vidím, jak jí to jde.

Kalorické Tabulky: Když matka motivuje k hubnutí dospělou dceru

Jaké byly hlavní změny v našem jídelníčku?

Omezení veškerého cukru (ten přijímáme jen v ovoci) a hlídání tuku, i když občas nějaký ten koláč si dáme… Ale vždy jen tolik, aby bylo zelené kolečko. Podle mě byla u nás nejzásadnější změnou pravidelnost – jíme nyní 5x denně. Díky Kalorickým Tabulkám jsem já osobně začala jíst různé varianty salátů, ale třeba také tofu a sóju. Nejraději mám své snídaně, které si opravdu vychutnávám – musli, jogurt, ovoce a chia semínka. A myslím, že maminka to má obdobně.

Nejtěžší bylo nejspíš zvyknout si na nový režim. Jinak vše šlo hladce a až nad očekávání rychle. Díky novému stravování nemáme hlad a ani chutě na brambůrky a podobné věci.

Největší radostí je chvála okolí. A když vidím, jak je maminka spokojená.

  • Vzkaz pro ostatní: Když chceš, zvládneš vše!
  • Vzkaz dcery pro maminku: Jsi skvělá, prostě borec!

Chcete také zhubnout? Mohlo by se vám hodit:

Z archivu aneb přečtěte si také:

Vierka: Řekla jsem si, že nechci, aby mé dítě mělo nepohyblivou a nemocnou matku

redakce
www.kaloricketabulky.cz

3.3.2023 Články, Jak zhubnout

Související články

Ludmila (67 let): Když mám nyní dostatek bílkovin, zmizely chutě na sladkosti

Ludmila (67 let): Když mám nyní dostatek bílkovin, zmizely chutě na sladkosti

V naší skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami nalézají společnou řeč lidé všech věkových kategorií.

Těší nás, že své příběhy a tipy tam sdílejí nejen mladé maminky na mateřské, které chtějí zhubnout po těhotenství, ale také úžasné a charismatické ženy, které se prostě chtějí cítit dobře ve svém těle. A změny v jídelníčku si doslova užívají.

Celý článek 24.3.2023 0

Výživový poradce: Má smysl detoxikace organismu?

Výživový poradce: Má smysl detoxikace organismu?

Jako každé jaro i to letošní je internet plný nabídek na detoxikaci organismu. Možná vám chodí i e-mailem nebo přes soukromé zprávy na Facebooku.

Než si podobné produkty zakoupíte, zamyslete se nad tím, jaká pozitiva vám to může přinést. Povětšinou je slibována očista od toxinů či zhubnutí. Je tomu ale skutečně tak? Dostaví se očekávaný efekt?

Celý článek 19.3.2023 0