Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Jak se orientovat v aplikaci Kalorické tabulky, jak zadávat a vyhledávat potraviny a sportovní aktivity – a jak si výsledný jídelníček analyzovat

Velmi přehledný tutoriál, návod k použití, připravila pro naši aplikaci Kalorické tabulky.cz blogerka Zelená fazolka.

Na konkrétních příkladech „krok za krokem“ v něm názorně ukazuje, jak se co v aplikaci používá.

Oblíbená aplikace www.kaloricketabulky.cz má nový design. Jak se v něm orientovat a naplno využít všech funkcí, ukazuje přehledně následující video:

Přejeme, ať se daří. Vaše Kalorické tabulky.cz

Video připravila blogerka, jež si říká Zelená fazolka.
Pro blog Kalorických tabulek připravila již článek Jak si vybrat restauraci, kde se naobědváte bez pocitu viny, kde se čtenář doví řadu užitečným tipů ohledně stravování mimo domov: Na co se zaměřit při výběru restaurace a jak následně vytipovat vyvážený pokrm či odhadnout velikost porce.
Na jejím blogu naleznete i návody na cvičení.
Děkujeme jí za přízeň a skvělou spolupráci. A věříme, že její postřehy pomohou i vám, ať už se týkájí stravování v restauraci nebo zapisování do aplikace www.kaloricketabulky.cz, která je tu pro všechny stále ZDARMA!

Z archivu aneb přečtětě si také:

Jitka: Můj život s aplikací Kalorickétabulky.cz

redakce
www.kaloricketabulky.cz

24.3.2018 Články, Jak zhubnout

Komentáře

1

avereneta@hotmail.cz

27.4.2018 21:14

Dobry vecer,kdyz chci zhubnout musim dosahovat 100% sacharidu a bilkovin?Nebo musi byt pri redukci nizsi?A to traveni potravin je lepsi vypnout nebo ponechat?Nekdo rika ze se nema zapisovat ani aktivita pri hubnuti.Petra

2

Zuzana

1.5.2018 15:06

Ke komentáři č. 1

Já mám trávení ponecháno a aktivitu zapisuji jen kdy je to třeba opravdu nad rámec průměrnému mému dni a je ta aktivita od půlhodiny výše.
Ta procenta se snažím dodržovat, zvlášť u bílkovin je to u hubnutí lépe držet na plný počet, ale nemusí to být den co den… klidně to nechám kolísat, ale tak, aby po rozkliknutí na analýzu byla rovnováha v dlouhodobějším měřítku (týden, měsíc).
Za dva roky a čtyři měsíce jsem zhubla tímto ze 116 kg na 85 kg, pozvolna, bez stresu, jím vše, ale hlídám si kolik čeho a v jakou denní hodinu – tabulky mi v tom pomáhají, ze začátku jsem si jídelníček plánovala předem, teď už to umím odhadnout na den od oka, zapisuji jen pro pořádek, abych nevyšla za cviku.
Nesportuji, neb mi to jisté okolnosti nedovolují, ale naučila jsem se využívat přirozený pohyb, hlavně chůzi – kam to jde, nejezdím busem ani autem, ale pěkně po svých 🙂
Úklid, žehlení apod. si plánuji jako „jednolitý“ blok, abych to mohla využít jako aktivitu, to samé práce na zahradě a další – vše si plánuji tak, aby ten pohyb šel využít nejen k účelu, pro který je vyvíjen, ale aby přinesl plus i k hubnutí a udržování váhy.
Žehlím stylem, kdy si prkno dám tak, abych musela chodit mezi ním a stolem, kam věci skládám, u žehlení či mytí nádobí se snažím alespoň zatahovat břišní svaly, stát na špičkách a u toho jako by šlapat naprázdno…
Dá se ledacos i v případě, že člověk nemá jindy čas nebo ho omezuje zdraví…
Kila jdou dolů dál, díky tomu, že to šlo pozvolna, nemám problém s vytahanou kůží…
Vyhýbám se polotovarům, vařím denně sama vše, i peču… Zabere to času méně, než jít nakoupit a následně to ohřívat a vím, co jím… 😉
Hodně mi pomohlo pročíst si zde plno článků a vypilovat si podle nich vlastní způsob, který mi pasuje…
Držím palce.

Dodatek – mám nastavený režim sedavý.

3

Ing. Macáková Marcela

2.5.2018 09:04

pro Zuzanu: Děkujeme velmi za váš komentář a držíme palce.
pro Avereneta: Pro začátek se můžete inspirovat naší službou Jídelníčky úspěšných, kde získáte také ukázkový jídelníček sestavený od známé výživové poradkyně Cecílie Jílkové – odkaz https://www.kaloricketabulky.cz/jidelnicky-uspesnych-vstup.php. Ať se daří.

4

Zuza

5.5.2018 20:38

Dobrý den,
je možné udělat nějaký výpis z tabulek? Na dietologii chtěli, abych zapisovala všechno. Našla jsem si tabulky a velmi mi pomáhají.

Komentáře nevyjadřují stanovisko redakce ani provozovatele blogu.

Přidat komentář

Související články