Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Kniha Kalorické Tabulky je na světě! Najdete v ní jednoduché recepty, rady odborníků a proměny uživatelů oblíbené aplikace

V časech, kdy se více lidí než obvykle zamýšlí nad svým životních stylem a snaží se zbavit nadbytečných kilogramů, přichází na trh kniha Kalorické Tabulky, jež spojuje výhody aplikace s listováním v papírové kuchařce.

Budeme rádi, když se stane vaším věrným pomocníkem v té vaší cestě za vysněným cílem.

Aplikaci Kalorické Tabulky pravidelně používá více než milion lidí všech věkových skupin k tomu, aby zhubli, přibrali nebo „jen“ dodali svému tělu chybějící živiny. Ve stejnojmenné knize najdete rady předních českých odborníků na stravování a zdravý životní styl, o svou zkušenost se s vámi podělí pětice uživatelů, kterým se díky aplikaci podařilo upravit svou váhu a zlepšit zdravotní stav.

Kniha Kalorické Tabulky je na světě! Najdete v ní jednoduché recepty, rady odborníků a proměny uživatelů oblíbené aplikace

Dozvíte se tipy, díky nimž bude používání aplikace ještě snadnější. A hlavně objevíte sto jedna snadných receptů, u kterých jsou kromě obvyklého výčtu ingrediencí a popisu přípravy uvedeny i hodnoty makroživin a energie. A aby to bylo ještě jednodušší, každý recept obsahuje QR kód, díky kterému se jídlo načte přímo do aplikace.

Ještě jste aplikaci Kalorické Tabulky nezkusili a nevíte, co si máte o jejím fungování myslet? Výstižně (a navíc hezky poeticky) to popisuje v úvodu knihy novinář Jan Lipšanský: „Někteří berou zapisování do aplikace jako hru. Hru na vyvážený jídelníček se správným rozložením tuků, sacharidů, vlákniny a bílkovin. Někdy vyplňování tabulek připomíná detektivku. Jak to nakonec dopadne, až se to večer vše sečte? Hercule Poirot by si sezval na konci dne do místnosti tuky, bílkoviny, vlákninu, cukry, příjem a výdej, a pak by oznámil, co, kde a jak bylo špatně, a co dobře. Jestli je vrahem tuk či cukry, málo pohybu, kombinace toho všeho. Jestli byla pomocníkem detektiva dvouhodinová denní chůze, více zeleniny k běžným jídlům na talíři, případně něco jiného. Nejde jen o hubnutí, ale o pochopení vlastního těla, jeho potřeb a v neposlední řadě o zlepšení zdravotního stavu.

Ano, je to vlastně zábava, jak nám každý den potvrzují naši uživatelé, kteří už pochopili, co jejich tělo potřebuje. A díky kterým vlastně kniha vznikla, protože vedle výživových poradců jsou autory receptů samotní uživatelé aplikace Kalorické Tabulky.

  • Je nám ctí, že jsme se mohli v rámci tohoto projektu spojit s Nakladatelství Jota, které letos slaví 30 let na trhu.

Náš tip:

Udělejte si radost a objednejte si knihu i báječný talíř, který vám pomůže vizuálně ohlídat správně vyvážený příjem živin. A hlavně vám svým optimistickým designem udělá radost z každodenní přípravy jídla.

Kniha Kalorické tabulky je na světě! Najdete v ní jednoduché recepty, rady odborníků a proměny uživatelů oblíbené aplikace

K naší první knize se samozřejmě budeme zde na blogu pravidelně vracet. Představíme vám odborníky, kteří na ní spolupracovali, vybrané recepty a proměny uživatelů aplikace www.kaloricketabulky.cz, kterým odhozené kilogramy zásadně změnily život. Na našem facebooku pak představíme také autory jednotlivých receptů a střípky a zajímavosti z práce na tomto unikátním projektu.

Sledujte proto:

Ať se vám daří! Kolektiv aplikace Kalorické Tabulky.

Z archivu aneb přečtěte si také:

redakce
www.kaloricketabulky.cz

28.7.2019 Fitness a wellness

Související články

Svaté trojice – v kulinářství samozřejmě

Svaté trojice – v kulinářství samozřejmě

Navzdory nadpisu si skutečně budeme povídat o jídle, a to různých národů a zemí.

V přeneseném slova významu se pojem svatá trojice, nakolik odkazuje k biblickému Bohu Otci, Synu a Duchu svatému, používá často i v běžné mluvě pro cokoliv, kde jsou různé nezaměnitelné trojice. Například se zcela neformálně říká mezi milovníky dobrého piva, že v pražských hospodách se čepuje jen a pouze „svatá trojice“, což znamená Gambrinus, Kozel a Pilsner Urquell (kdysi dávno Prazdroj).

Celý článek 23.9.2023