Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Monika: Příbuzní byli šokováni mou proměnou – díky aplikaci Kalorické Tabulky jsem sundala 30 kg

Moc nás těší vaše příběhy, v kterých se dovídáme, jak vám naše aplikace Kalorické Tabulky pomohla ve vaší cestě za vysněnou postavou a lepším zdravím.

A protože víme, že tyto tzv. proměny inspirují i všechny, kteří s hubnutím teprve začínají, čas od času zveřejňujeme (samozřejmě se svolením aktérů) vybrané příběhy zde na blogu.

Tentokrát vám představíme paní Moniku, která udělala reklamu Kalorickým Tabulkám i v cizině. Děkujeme a pojďme se podívat na to, jak to všechno začalo.

Jednou při návštěvě mi bratr řekl, že mám pěkný "panděro" a já si řekla a dost.

Nedávno se v naší skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami objevil dotaz, zda podobná skupina neexistuje také v Polsku. Paní Monika, která zhubla s aplikací Kalorické Tabulky za dva roky 30 kg, totiž svou proměnou doslova šokovala příbuzné v zahraničí, kteří ji nějaký čas neviděli. Ti okamžitě zatoužili tento způsob hubnutí také zkusit…

A protože u dotazu byly ve skupině na Facebooku vloženy také dvě fotografie, které parádně ilustrovaly onu úžasnou proměnu, požádali jsme Moniku, aby o své cestě sepsala pár slov pro čtenáře našeho blogu.

Tady jsou…

Po porodu v roce 2018 se u mě objevila hyperfunkce štítné žlázy. Jedla jsem, co jsem chtěla, a i tak jsem se díky tomu dostala na krásných 67 kg při 166 cm – konečně si připadala hubená. Zvrat přišel po srovnání hormonů – ačkoliv jsem jedla pořád tak nějak stejně, moje váha vyšplhala až na neuvěřitelných 96 kg.

Vůbec jsem si to neuvědomovala, dokud jsem neviděla svoji fotku v modrých šatech. Okamžitě jsem zahájila různé pokusy o hubnutí, včetně sportu a všemožných asi ne moc zdravých diet. Zkoušela jsem jíst podle tabulek. Neúspěšně.

Až jednou při návštěvě mi bratr řekl, že mám pěkný „panděro“, a já si řekla a dost. Začala jsem poctivě hlídat zelená kolečka v aplikaci Kalorické Tabulky. Když se náhodou nezařadilo, tak jsem se nehroutila, ale šla jsem dál.

Na začátku jsem měla velké problémy sníst všechno a neprasknout. Také navrhnout si jídlo tak, aby vše bylo v zelených barvách, byla pro mne fuška.

Ve skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami je naštěstí tolik inspirace, že jsem se díky tomu po dvou letech dostala na cílovou váhu 65 kg.

Velkou odměnou pro mě bylo, když na návštěvě u příbuzných v Polsku, kde jsem delší čas nebyla, se mi dostalo plno kladných ohlasů. Všichni se ptali, jak se mi to podařilo, takže jsem jim ráda doporučila aplikaci Kalorické Tabulky, které má svoje stránky i v Polsku.

A my jen dodáváme, že v naší skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami hubnou s aplikací Kalorické Tabulky také Češi, kteří žijí v Rakousku, ve Švédsku či Finsku. Naštěstí mají základní potraviny jako brambory, rýže, kuřecí maso či vejce všude stejnou kalorickou hodnotu, takže není nutné si zapisování nějak zvlášť komplikovat. Také řada pokrmů, které jsou k dostání v zahraničí, je díky našim uživatelům v databázi vložena. Ať se vám daří.

Chcete zhubnout? Mohlo by se vám hodit:

Z archivu aneb přečtěte si také:

redakce
www.kaloricketabulky.cz

11.5.2024 Články, Jak zhubnout

Související články