Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Jak vám pomáhá aplikace Kaloricketabulky.cz zhubnout a hlídat si živiny?

Možná jste si všimli nenápadné rubriky Ohlasy uživatelů, kterou máme umístěnou dole na hlavní straně aplikace.

Objevují se v ní vaše postřehy, úspěchy a také pochvaly naším směrem, za které moc děkujeme. Vaše slova jsou pro nás důležitá!

Všechny ohlasy pečlivě pročítáme. Některé jsou krátké, jiné delší, občas se tam objeví celý román. Za všechny moc děkujeme. A protože si myslíme, že by mohly být pěknou motivací pro ty z vás, kteří zatím se zapisováním jídelníčku váhají, případně to nevydrželi dostatečně dlouho, přikládáme takový malý výběr úspěchů našich uživatelů.

Zapisování jídelníčku do aplikace Kaloricketabulky.cz

Alena

Tabulky využívám asi 14 dní a jsem nadšená. Konečně mám kontrolu nad svým jídlem a vím, čeho jím moc a čeho málo, takže se mohu propracovat k vyváženému jídelníčku. Za výživového poradce jsem před časem zaplatila 10 000 Kč a nic z toho. Tady mám zadarmo dokonalý přehled. Super aplikace.

Renča

Jako diabetička si sleduji denní příjem, hlavně sacharidy a tuky. Denně si zapisuji denní příjem a pravidelné aktivity. Jsem šťastná za tyto tabulky – moc mi pomáhají. Děkuji Vám za ně. Jste skvělí.

Jaroslav

Vážení a milí, kdybyste už nevytvořili nic jiného, je toto dost a zasloužíte si uznání a úctu. Ve srovnání se žvatláním všelijakých těch „nutrimachrů“ je to tu k mání doma, na stole, přehledné, vnitřně provázané, dotažené detaily a nápověda srozumitelná i pro mne… Paráda! Děkuji, děkuji.

Lenka

Díky těmto tabulkám jsem přestala mít hrůzu z jídla a konečně po marných pokusech zhubla o čtyři velikosti – a přitom nehladověla. Děkuji.

Barbora

Hubnutí mě začalo díky tabulkám bavit. Nehladovím a hýbu se přiměřeně své kondici. Hubne mi to pomalu, ale jistě (cca 3 kg za měsíc). Váha se nevrací zpátky nahoru a je to fajn. Moc děkuji tvůrcům těchto stránek, patří jim právem velká pochvala. Kdyby záleželo na mě, jistě by měli dostat část peněz ze státního rozpočtu, která jde na zdravotnictví, protože přispívají k prevenci proti obezitě a kardiovaskulárním onemocněním.

zapisování jídelníčku do aplikace Kaloricketabulky.cz

 

Sandra

Nejlepší aplikace, co může být! Společně s vaší stránkou jsem zhubla 30 kg!

Pavel

Já osobně jsem začal používat tabulky pro nabrání hmotnosti. Zjistil jsem, jak málo jím, a tak jsem si to upravil a hned šla váha nahoru. Myslím, že byste měli na stránkách zmínit, že se dají tabulky využít i takto.

Mirka

Skvělé stránky! Vždy se k nim vracím a dost mi pomáhají. Fandím tvůrcům a přeji jim čím dál více uživatelů.

Petra G.

Jsem nadšená! Děkuju za tyhle stránky. Konečně je hubnutí srozumitelnější a jednodušší!

Stanislav V.

Chci také pochválit tyto stránky, které jsou perfektním pomocníkem při hubnutí. Odmalička jsem měl problémy s nadváhou. Ve dvaceti letech jsem se rozhodl shodit a šel jsem na to tvrdě. Ale dnes vím, že špatně. Hladověl jsem a skoro nic jsem nejedl. Něco shodil, ale do roka nastal návrat a také tolik obávaný jojo efekt. Váha u mě dosáhla 175 kg!

Před časem mi po rakovině bohužel zemřela manželka a zůstal jsem sám s malými dětmi. Tehdy mi pomohla moje maminka, která mi ukázala Kaloricketabulky.cz. Rozhodl jsem to vyzkoušet, protože jsem věděl, že při mé obezitě jsou už zdravotní rizika opravdu vysoká a já tu přece nemohu nechat děti samotné.

Zaregistroval jsem se letos na Valentýna a od té doby vše poctivě zapisuji. Baví mě krabičkovat, vařit a připravovat různé pomazánky a jiné nízkotučné chuťovky. Můj začátek byl tedy při výšce 180 cm 175 kg, obvod pasu 160 cm a hrudníku 138 cm. Po měsíci jsem měl 162,4 kg (úbytek -12,6 kg), pas 146 cm (-14 cm) a hrudník 133 cm (-5 cm).

Takto rychlý úbytek je dle lékařů běžný u lidí extrémně obézních. Ztratil jsem přebytečnou vodu a zdravou stravou taky škodliviny z těla. Pak se to již zpomalilo: ve 3. týdnu už to šlo o 1,2 kg a ve 4. týdnu o 1,4 kg, což je úplně ideální.

Musím říct, že vždycky mi přišlo zvláštní, že v obchodě někdo stál a počítal kalorie. Dnes trávím v obchodě sice cca hodinu, ale baví mě to. A díky vašemu programu, kdy si vše zapisuji, vidím, že to funguje. Doporučuji to všem známým a i čtenářům tohoto blogu, kteří nejsou ještě rozhodnutí: BĚŽTE DO TOHO!

Markéta

Srdečně děkuji za tuto neuvěřitelnou aplikaci! Zapisuji si 3 měsíce a díky ní jsem o 10 kg lehčí! Navíc se cítím dobře, hlídám podíl živin, můj jídelníček se blíží téměř k ideálu… Moc děkuji za všechny, kteří se zoufale snažili zhubnout několik let. A najednou to jde a není to ani nějak zvlášť velká dřina, ale vlastně zábava. Přehledy velmi motivují k tomu, co a kdy jíst. Ještě jednou veeeeeeliké díky!

  • Jak vidíte,  zapisování jídelníčku do aplikace Kaloricketabulky.cz není zdaleka jen o hubnutí, i když právě v této oblasti sklízíme (společně s vámi) velké úspěchy. Vaše záznamy vám totiž pomáhají mít pod kontrolou nejen množství, ale také složení vašich jídel.  Přejeme vám co nejvíce potěšení z hodnotného a nutričně vyváženého jídla. Děkujeme za přízeň.

Všechny ohlasy najdete zde

Z archivu aneb přečtěte si také:

Porovnání příloh a nejen jejich kalorií

Ing. Macáková Marcela

Studium na VŠCHT ji inspirovalo k zájmu o výživu a zdravý životní styl. Po promoci (1993) psala na toto téma pro řadu časopisů – Vlasta, Fit styl, Longevity, Moje zdraví, aj. Vedle blogu Kalorických tabulek, kde pracuje jako editorka a správce facebooku, provozuje již téměř dvacet let vlastní webík www.aerobic.cz. Tam si přijdou na své všichni, které baví jakékoliv skupinové cvičení (aerobik, jóga, pilates…)

30.5.2016 Články, Jak zhubnout

Komentáře

1

Petra

31.5.2016 15:27

Dobrý den,

kalorické tabulky jsem objevila náhodou. Zaujaly mne na první pohled. První den jsem jej vyzkoušela sama a druhý den jsem se podělila se svým kolegou. Oba jsme začali řádně a pravidelně tabulky vypisovat. Tabulky se pro nás staly zábavou a samozřejmostí každého dne. Vše řádně vážíme a vždy dopředu promýšlíme jaký bude jídelníček. Po necelých dvou měsících mám dole cca 4 kg a totéž i kolega. Jelikož nadváhou trpí i dcera, iniciovala jsem i jí. Byla jsem mile překvapena, že i jí tyto stránky zaujaly taktéž vše dodržuje a již má 5kg dole. Jsem za tyto stránky velice vděčná, jelikož se mi podařilo pár kil dát dolů, ale hlavně mě těší, že jsem i svou třináctiletou dceru „donutila“ hubnout a to bez jakéhokoli stresu. Děkuji všem tvůrcům a přeji Vám mnoho spokojených uživatelů, jelikož díky Vám budeme vypadat lépe a zdravěji. Opravdu klobouk dolů!!! Doporučuji tento web všude kde mohu!!!

2

Ing. Macáková Marcela

31.5.2016 15:50

Petro, mockrát děkujeme. Takové zprávy nás velmi těší. Držíme palce a zase se ozvěte.

3

Honza

31.5.2016 23:28

Aplikace je skvela, jen teda na iOS hodne pokulhava pri hledani potravin (ve srovnani s verzi pro Android).

4

Elvíra Klausová

1.6.2016 08:59

Po letitých neúspěšných pokusech zhubnout jsem ve svých 51 letech během 3 měsíců zhubla 10 kg. Kalorické tabulky mi nejenom pomohly hlídat si denní příjem kalorií, ale i dodržovat pitný režim. Porovnávám foto před a po a je to neuvěřitelné… Všem doporučuji a děkuji!!!

5

Stanislava

1.6.2016 12:53

Děkuji za tyto tabulky. Za 41 dnů 6,5 Kg dole, bez hladu a trápení se. Je mi 56 let a ať jsem zkoušela cokoliv, nic nepomohlo. Můj endokrinolog mi doporučil kalorické tabulky a tak jsem to zkusila. Jsou skvělé a moc mě baví sestavovat si jídelniček. Nikdy jsem nevěřila, že by mě tohle mohlo takhle bavit. SUPER věcička pro nás kteří to s hubnutím myslíme vážně a napořád. Doporučuji všem a ještě jednou díky za ně.

6

Simona

1.6.2016 13:11

Ahoj. Přestala jsem kouřit, přibrala, a nedařilo se mi shodit kila dolů… Potom kolegyně v práci přišla s Vašimi stránkami a i přes to, že často hřeším-nemůžu si pomoct :o) -váha jde pomalu dolů. Děkuji moc za Vaše stránky. Všem můžu jen doporučit 🙂

7

Božena

1.6.2016 14:20

Zdravím, Kalorické tabulky jsou prostě úžasnéééééé! Není den abych si nespočítala kolik kcal jsem zblajzla! K tomu cvičím Pilátes a je to OK!

8

Marcela Janková

19.11.2017 10:03

Ahoj myslíte že se dá zhubnout když to zkouším asi 8.let?

Komentáře nevyjadřují stanovisko redakce ani provozovatele blogu.

Přidat komentář

Související články

Podívejte se, jak dokázala zhubnout paní Jaromíra (68 let)

Podívejte se, jak dokázala zhubnout paní Jaromíra (68 let)

To, že mladým se hubne nespravedlivě snadno, zazní občas jako povzdech beznaděje v ohlasech na úžasné proměny uživatelů aplikace Kalorické tabulky.

My ale dobře víme, že hubnutí jde i starším ročníkům. Jen v té věkové kategorii není už tolik lidí ochotno podělit se o fotografie. Výjimkou je paní Jaromíra.

Celý článek 30.9.2021 0