Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Martina: Moje cesta s aplikací Kalorické Tabulky

Internet je plný úchvatných proměn PŘED a PO, které mají povětšinou nalákat na nějaké placené služby, ať už drahé jídelníčky na hubnutí či zázračné doplňky.

Na Kalorických Tabulkách takové věci nemáme zapotřebí. Naše aplikace je ZDARMA.

O to víc nám obvykle klesne brada, když vidíme, co naši uživatelé díky vlastní disciplíně dokázali. Dnes vám přinášíme další příběh, o který se s dodatkem, že se cítí šťastně, podělila paní Martina v naší uzavřené skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými tabulkami. Až dočtete následující řádky, pochopíte její radost.

Martina: Moje cesta s aplikací Kalorické Tabulky

Tady jsou její slova (samozřejmě zveřejňujeme se svolením):

Poprvé jsem hubnula na přelomu let 2016/2017 z 92 kg na 81 kg za pomoci Herbalife. Pak se ale u mě odehrála velká životní změna, kdy jsem se po několikaleté péči na plný úvazek o velmi početnou rodin musela vydat zase do zaměstnání (v novém oboru) a vyškolit se na ouřadu (před tím jsem pracovala u železničním drah), což obnášelo absolvování několika „ZOZ“ (případní přítomní úředníci vědí). Výsledkem bylo, že jsem se ze zajetého stravovacího a pohybového režimu úplně vykolejila a nabrala kurz ke 100 kg.

Co se týká té rodiny, pro představu šlo o manžela, 4 děti a jejich partnery a partnerky, pejska a především zcela bezmocnou maminku, kterou bylo třeba krmit, pojit, rehabilitovat, polohovat a zajišťovat hygienu. Péči o tatínka a neurologicky vážně nemocného bráchu alkoholika, jenž bydlel 30 km od nás, jsme měli jako bonus. Manželovi všechna čest a sláva, že mě v tom nenechal! A také dospívající děti byly zlatý)

Kalorické tabulky jsem objevila na Nový rok 2019 spolu s předsevzetím znovu zhubnout (98 kg), ale první kvartál moje váha ještě stoupala až na 100,2 kg (při 158 cm).

  • Od 1. dubna 2019 jsem s Kalorickými Tabulkami spojila svoji cestu z metráku zas dolů – z obezity 3. stupně a BMI 40 k BMI 29,64. A povedlo se. Už nejsem OBESITA, ale jen NADVÁHA! Hurá a Kalorickým Tabulkám třikrát sláva.

Martina: Moje cesta s aplikací Kalorické Tabulky

A protože jsem dosáhla velkého milníku (a bez milníků je nuda), jala jsem se stanovit další dva a pěkně tady s vámi – veřejně.

Milník č. 1.
66,6 kg v červnu 2021 (protože je to prostě hezký číslo a cca kilo měsíčně)
Milník č. 2.
62 kg do konce roku 2021 (z nadváhy do normy)

Zbývá tedy 12 kg a cca rok a půl, přičemž tu krásnou šestku na začátku bych si měla nadělit zhruba v únoru 2021 k 51. narozeninám. Na cestu jsem požádala o vedení a podporu Fit Makyta Matyášová, které tímto také děkuji moc a moc za pomoc a péči, kterou mi věnuje.

A také moc a moc děkuji všem, kteří ve skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými tabulkami sdílíte svoje zkušenosti, recepty a ochotně a nezištně nám ostatním méně aktivním tak moc pomáháte. Nechci jmenovat, protože je jich moc, tak abych někoho neopomněla.

Tipy redakce Kalorické Tabulky:

Z archivu aneb přečtěte si také:

Dušan, jenž hubne s aplikací Kalorické Tabulky: Důležité je najít udržitelný režim, od kterého nebudete mít potřebu si odpočinout

redakce
www.kaloricketabulky.cz

19.10.2020 Články, Jak zhubnout

Komentáře

Komentáře nevyjadřují stanovisko redakce ani provozovatele blogu.

Přidat komentář

Související články

Podívejte se, jak dokázala zhubnout paní Jaromíra (68 let)

Podívejte se, jak dokázala zhubnout paní Jaromíra (68 let)

To, že mladým se hubne nespravedlivě snadno, zazní občas jako povzdech beznaděje v ohlasech na úžasné proměny uživatelů aplikace Kalorické tabulky.

My ale dobře víme, že hubnutí jde i starším ročníkům. Jen v té věkové kategorii není už tolik lidí ochotno podělit se o fotografie. Výjimkou je paní Jaromíra.

Celý článek 30.9.2021 0