Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Kalorické Tabulky: Začni ještě dnes

Chystáš se v novém roce konečně zhubnout nebo začít prostě „jen“ jíst zdravě? Máš vyšší tlak či náběh na cukrovku 2. typu a děsíš se příští kontroly u lékaře?

Začni ještě dnes zapisovat svá jídla do aplikace Kalorické Tabulky. Zřejmě během několika málo dní zjistíš, že jíš blbě. A že by s tím šlo něco dělat.

Někteří berou Kalorické Tabulky jako hru na vyvážený jídelníček se správným rozložením tuků, sacharidů, vlákniny a bílkovin. Někomu dokonce vyplňování jídla do aplikace připomíná detektivku. Jak to nakonec dopadne, až se to večer vše sečte?

Začni ještě dnes zapisovat svá jídla do aplikace Kalorické Tabulky.

Nejde jen o populární hubnutí, ale hlavně o pochopení vlastního těla, jeho potřeb a v neposlední řadě o zlepšení zdravotního stavu. Příběhy našich uživatelů nás nepřestávají udivovat. Věříme, že jednou i ty nám napíšeš, co jsi dokázal.

Jak na to?

Mrkni na videonávod

Ze všeho nejdřív věnuj necelých pět minut názornému videu, kde je krok za krokem vysvětleno, jak se přihlásit a udělat první kroky.

  • Náš tip: Nejdřív se na video jen podívej a při dalším zhlédnutí už se snaž postupovat dle instrukcí.

Pod videem najdeš také další důležité informace – například jak vložit potravinu nebo si vytisknout jídelníček. Nečekej žádný román – vše je stručné a přehledné.

Seznam se s naším blogem

Máš pocit, že nevíš o zdravé výživě vůbec nic? Nepamatuješ si ze školy, co jsou bílkoviny a které potraviny je obsahují? Nevadí. Na našem blogu najdeš řadu článků od odborníků, díky kterým budeš za pár dní vědět vše podstatné. Pokud nejsi moc na čtení, přelouskej aspoň Desatero rad, jak nastavit Kalorické Tabulky. A třeba tě to časem chytne a budeš chtít vědět víc.

  • Náš tip: Podívej se na proměny našich uživatelů. Když to dokázali oni, proč by ne ty?

Jsou jich tam desítky, ale pro první dojem a motivaci jukni třeba na paní Jitku nebo Tomáše (pro muže), který chtěl své paní doktorce dokázat, že se mu zhubnout nepodaří. No, podařilo!

Pro uživatele aplikace Kalorické Tabulky jsme před lety založili uzavřené skupiny.

Hledej ve FAQ

Není ti něco jasné? Věř, že nejsi první ani poslední. Nejčastější dotazy, resp. odpovědi na ně jsme shromáždili pěkně na jednom místě.

Vstup do našich skupin

Pro uživatele aplikace Kalorické Tabulky jsme před lety založili uzavřené skupiny. Jejich výhodou je, že ani tví přátelé (pokud nejsou také členy) neuvidí, na co se tam ptáš a co tam sdílíš. Máme „Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami“ a „Chudneme a jeme zdravo s Kalorickými tabuľkami na Slovensku“. Prosím, přečti si pozorně pravidla obou skupin a pár příspěvků, než se začneš ptát. Jen tak využiješ potenciál skupin na 100 %. Najdeš tam tipy na jídelníčky, spřízněné duše a lidi ochotné prostřednictvím komentářů poradit se vším, co se týká aplikace Kalorické Tabulky. Těšíme se na tebe.

Kup si knihu

Jsi typ člověka, pro kterého je důležité mít něco v ruce? Listovat knihou, hledat v kuchařce? Pak je pro tebe jako dělaná naše zatím jediná kniha Kalorické Tabulky – nejlepší recepty.

Vedle 101 receptů, které obsahují QR kódy pro snadný zápis do aplikace, v ní najdeš ukázkové jídelníčky a užitečné kapitoly, v kterých se dovíš vše, co bys pro úspěšnou cestu měl vědět. Jejich autory jsou zkušení odborníci, s kterými spolupracujeme.

foto: cz.depositphotos.com

Co říci na závěr?

Začni ještě dnes!

Z archivu aneb přečtěte si také:

redakce
www.kaloricketabulky.cz

20.12.2022 Články, Jak si udržet zdraví, Jak zhubnout

Související články

PhDr. Iva Málková: Boj s číslem na váze, nebo laskavý přístup k životu?

PhDr. Iva Málková: Boj s číslem na váze, nebo laskavý přístup k životu?

Dnešní společnost klade velký tlak na štíhlost – zejména žen, což vede často k držení nesmyslných diet s cílem dosáhnout konkrétního čísla na váze, které bývá obvykle mimo realitu.

Tento článek vznikl na základě povzdechu členky skupiny Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami, která touží svou jinak úspěšnou hubnoucí cestu zakončit na vysněných 69 kg. Ale váha jí dlouhodobě ukazuje 70,1 kg. A ne a ne se už hnout…

Celý článek 5.6.2023 0

MUDr. Kristina Skulínková: Neviditelné trápení

MUDr. Kristina Skulínková: Neviditelné trápení

V dnešní době se stala věda včetně západní medicíny jakýmsi novým náboženstvím, entitou všeobecně přijímanou a uctívanou, proti níž není radno vznést jakoukoli kritiku a polemiku.

Ovšem neměli bychom zapomínat na to, že ani dnešní věda není neomylná – však stále fungujeme jen skrze naše nedokonalé smysly a omezenou inteligenci.

Celý článek 1.6.2023 0