Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Jíme i očima: Podívejte se na krásná jídla, která připravila paní Lenka

Rádi se chlubíme tím, že skupina Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami je výjimečná, a troufáme si říct, že minimálně na českém internetu jedinečná. 

Nejen že jsou tam lidé, kteří jsou ochotni poradit zcela nezištně s nastavením aplikace Kalorické Tabulky, ale den co den se v ní objevují chutné tipy na jídla.

Jsme velmi vděčni za tuhle super partu lidí, která se tam sešla. Děkujeme všem, kteří pravidelně sdílí své nápady na jídla – fotí, přidávají recepty a také nebytné screeny z naší aplikace.

íme i očima: Podívejte se na krásná jídla, která připravila paní Lenka

Není to jen o tom plácnout bez rozmyslu první fotku, kterou někdo pořídí, a čekat na lajky a pozitivní ohlasy. Je za tím často dost přemýšlení o jídle jako takovém. A také pár kliknutí, díky kterým jsou pak k dispozici nejen krásné fotky, ale také ucelené informace o množství kcal/kJ a zastoupení jednotlivých makroživin.

íme i očima: Podívejte se na krásná jídla, která připravila paní Lenka

Dnes vám prostřednictvím vybraných fotografií chceme představit paní Lenku. Ta bude ve skupině zanedlouho již dva roky a všichni se každý den těšíme na její nápady a krásně naaranžované pokrmy. Ráda jezdí na koloběžce a nade vše miluje svoji rodinu, o kterou se vzorně stará.

 Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami

Chcete si také jídlo užívat a mít přehled o tom, co jíte? Připojte se k nám – vstupte do skupiny Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami. A to není vše. Na přání našich uživatelů jsme naší původní skupině pořídili i mladší sestřičku Chudneme a jeme zdravo s Kalorickými tabuľkami na Slovensku.

Ať se vám všem daří. Vaše Kalorické Tabulky.

Tip redakce

Barevný talíř, jenž je v našich skupinách tak oblíben, lze zakoupit v našem e-shopu.

Chcete také zhubnout? Mohlo by se vám hodit:

Z archivu aneb přečtěte si také:

redakce
www.kaloricketabulky.cz

11.1.2023 Články, Jak si udržet zdraví, Jak zhubnout

Související články

MUDr. Kristina Skulínková: Neviditelné trápení

MUDr. Kristina Skulínková: Neviditelné trápení

V dnešní době se stala věda včetně západní medicíny jakýmsi novým náboženstvím, entitou všeobecně přijímanou a uctívanou, proti níž není radno vznést jakoukoli kritiku a polemiku.

Ovšem neměli bychom zapomínat na to, že ani dnešní věda není neomylná – však stále fungujeme jen skrze naše nedokonalé smysly a omezenou inteligenci.

Celý článek 1.6.2023 0

Markéta Nevěčná: Proč si dávat pozor na krátkodobé diety, kterých je plný internet?

Markéta Nevěčná: Proč si dávat pozor na krátkodobé diety, kterých je plný internet?

Plavková sezona se neúprosně blíží a naše (nejen zimní) kila mnohým kvůli tomu začínají vadit více, než tomu bylo dříve.

V souvislosti s touhou po zhubnutí do léta bych ovšem zásadně chtěla varovat před „populárními“ krátkodobými dietami a různými „zázračnými“ přípravky, které obvykle nabízejí různí obchodníčci. Jediné, co by bylo ve finále štíhlé, bude totiž vaše peněženka.

Celý článek 5.5.2023 0