Aplikace KalorickeTabulky.cz Získat

Lucie (41 let): Zhubla s aplikací Kalorické Tabulky a je to skvělý pocit

V únoru 2022 jsem se rozhodla pro svoji proměnu pomocí Kalorických Tabulek. Vedly mě k tomu určité osobní věci.

Nevěřila jsem moc, že to dokážu, neboť už jsem zkusila hodně věcí, včetně různých podpůrných programů, tablet, a pořád nic. Až mi kolegyně v práci řekla, ať si zapisuji do aplikace Kalorické Tabulky. A že uvidím.

Začátky nebyly vůbec snadné – nevěděla jsem, co můžu jíst a jak si vše poskládat, aby mi vyšel požadovaný denní příjem. K tomu všemu přibyly komplikace – mám vysoký cukr, i ten „dlouhý“.

Lucie (41 let): Zhubla s aplikací Kalorické Tabulky a je to skvělý pocit

Před proměnou jsem byla u diabetoložky na první schůzce, kdy cukr byl 7 – 7,5 mmol/l. Moje míry pak byly následující: pas 118 cm, boky 120 cm, přes prsa 119 cm, váha 96 kg.

Pracuji v sociálních službách (s dětmi) a moje práce není fyzicky namáhavá. Takže jsem podle toho zadala údaje do aplikace.

  • Po měsíci, kdy jsem si stoupla na váhu, byla dole 3 kg! To mi dodalo okamžitě motivaci k tomu, abych pokračovala dál.

Dnes vážím 81 kg a moje míry vypadají takto: pas 99 cm, boky 110 cm, přes prsa 108 cm. Mým cílem je 60 kg, ale už nyní mám ze sebe radost.

Podle aplikace Kalorické Tabulky jedu přes rok a 15 kg dole je krása! Navíc cukr klesl a vylepšil se i „dlouhý“ cukr. Paní doktorka mě za to chválila. A to je skvělý pocit.

Nikdy bych nevěřila, jaké změny v životě udělá pár úprav v jídelníčku. Místo pšeničné mouky jím žitný a celozrnný chléb, občas proteinový se lněným semínkem. Také jsem pochopila, že jsou ke zdravému hubnutí hodně důležité bílkoviny – pravidelně jím jogurty (max. 2 – 3 % tuku).

Naučila jsem se jíst jinak a stále se držím. Nevadí mi vážit si potraviny, dělám to pro sebe. A co je pro mě hodně důležité, že jsem úplně jiný člověk, veselý. Už se také nezadýchávám a začala jsem dvakrát v týdnu chodit cvičit – Pilates, TRX, BOSU a další především posilovací lekce.

Chtěla bych všem, kteří se rozhodli něco pro sebe udělat, aby se nevzdávali a bojovali. Odměnou jim bude krásná životní změna, která je bude těšit. Všem držím pěsti a hlavně hodně úspěchů.

Chcete také zhubnout? Mohlo by se vám hodit:

Z archivu aneb přečtěte si také:

Katerina: Co čeká každého, kdo začne jíst podle aplikace Kalorické Tabulky

redakce
www.kaloricketabulky.cz

10.3.2023 Články, Jak zhubnout

Související články

Ludmila (67 let): Když mám nyní dostatek bílkovin, zmizely chutě na sladkosti

Ludmila (67 let): Když mám nyní dostatek bílkovin, zmizely chutě na sladkosti

V naší skupině Hubneme a jíme zdravě s Kalorickými Tabulkami nalézají společnou řeč lidé všech věkových kategorií.

Těší nás, že své příběhy a tipy tam sdílejí nejen mladé maminky na mateřské, které chtějí zhubnout po těhotenství, ale také úžasné a charismatické ženy, které se prostě chtějí cítit dobře ve svém těle. A změny v jídelníčku si doslova užívají.

Celý článek 24.3.2023 0

Výživový poradce: Má smysl detoxikace organismu?

Výživový poradce: Má smysl detoxikace organismu?

Jako každé jaro i to letošní je internet plný nabídek na detoxikaci organismu. Možná vám chodí i e-mailem nebo přes soukromé zprávy na Facebooku.

Než si podobné produkty zakoupíte, zamyslete se nad tím, jaká pozitiva vám to může přinést. Povětšinou je slibována očista od toxinů či zhubnutí. Je tomu ale skutečně tak? Dostaví se očekávaný efekt?

Celý článek 19.3.2023 0