Dobré, že? Když to dokázali oni, proč ne vy? Jako první si přehrajte krátké video, v kterém je krok za krokem vysvětleno, jak to funguje. A pak už je to jenom zábavná hra – jako když luštíte křížovku. Zkuste to. Nemůžete nic ztratit, maximálně tak pár kil.
Chci vědět víc
Užitečné články o aplikaci najdete také na našem blogu, např.
Vystoupit z komfortní zóny a obětovat něco pro svůj cíl.
Přiznat si, že když to nefunguje, asi něco dělám blbě já, a ne aplikace.
Plánovat den předem, vše zapisovat.
Trpělivost. Spočítat si ty roky, kdy jsme se zanedbávali.
Nečekat zázraky za týden či dva – kila se taky nenabrala za pár dní.
Trpělivě a poctivě minimálně měsíc vyplňovat aplikaci
Nehledet zkratky – je začátek nového roku a všude se vyloupnou nabízeči zaručených preparátů.
Aplikace bez reklam
Aktivujte si Premium a vytěžte z Kalorických tabulek maximum (statistiky, analýzy, vzorové jídelníčky a sleva do e-shopu).
Kalorické Tabulky – nejlepší recepty
Abyste si ulehčili začátek a nemuseli vypisovat svá jídla do aplikace, můžete použít 101 receptů z naší knihy. U každého je QR kód, díky kterému budete mít zapsáno raz dva. Knihu koupíte v každém dobrém knihkupectví nebo u nás na e-shopu (a teď se bude hodit ta sleva 30% v rámci PREMIUM – viz výše).
V roce 2020 jsme vydali ve spolupráci s Nakladatelstvím Jota naši první kuchařku.
Naším cílem bylo představit aplikaci Kalorické Tabulky i lidem, kteří se třeba nepohybují na vlnách internetu s takovou samozřejmostí. Nebo prostě jen milují papír…
V období mrazivých měsíců je potřeba vzít zavděk mraženými či nakládanými potravinami, případně těmi, které dlouho vydrží, třeba kořenová zelenina, a jsou cenově přijatelné po celý rok.
Koneckonců je využívaly v zimě už naše babičky a prababičky…
Kdo mě zná díky článkům tady na blogu Kalorických Tabulek, tak asi ví, že se ve své nutriční poradně nejčastěji věnuji tématu redukce tělesné hmotnosti.
K tomu, aby člověk vhodným způsobem redukoval svoji tělesnou hmotnost, je žádoucí zařadit i pravidelný pohyb a nespoléhat tedy jen na úpravu stravování.
Světlo. Co si představíte, když se řekne světlo? Někdo si vybaví křišťálový lustr, někdo žárovku, jiný Slunce.
Právě prožíváme období roku, kdy je nedostatek přirozeného světla. A přitom denní nebo chcete-li sluneční světlo je nepostradatelné pro udržení lidského zdraví, má antidepresivní účinky, ovlivňuje kognitivní i fyzický výkon a řídí cirkadiánní rytmus – tedy navozuje přirozené střídání aktivní bdělosti a spánku.
V současné době se hodně lidí zajímá o své zdraví a o to, jakým způsobem cvičit a jak se správně stravovat.
Tento pozitivní trend napomáhá tomu, aby lidstvo tolik netrpělo nemocemi způsobenými obezitou a abychom také věděli, co jíme. Podporují jej mnohé knihy, internetové stránky a aplikace.