Jeden z nejčastějších dotazů, s kterými se setkáváme na technické podpoře a v našich uzavřených skupinách na Facebooku, je více než logický: Jak nastavit aplikaci Kalorické Tabulky?
Shromáždili jsme pro vás na jedno místo několik návodných článků, díky kterým to půjde jako po másle.
Většina uživatelů, kteří s Kalorickými Tabulkami již zhubli, se shodují v jednom – není třeba v tom hledat vědu. Stačí vyplnit vstupní údaje a aplikace vše vypočítá za vás.
Jak tedy na to?
Nastavení aplikace Kalorické Tabulky – snadno a rychle
Mám zapisovat potraviny v syrovém stavu, nebo po uvaření?
Jak používat aplikaci Kalorické Tabulky – průvodce začátkem pro každého
A protože je opakování matka moudrosti, tak tu do třetice máme ještě jeden článek na téma nastavení aplikace Kalorické Tabulky. Možná i vás totiž napadlo během předchozího čtení…
Jak zapisovat jídlo, když se vaří pro celou rodinu
Máte nastaveno, zapisujete, zkoušíte, vážíte, ladíte, oddělujete jídlo pro sebe a hádáte se s rodinnými příslušníky, když vám berou jídlo z talíře, o kterém vlastně ani nevíte, zda máte správně zapsáno? Je těch informací a nových dovedností na vás strašně moc? Neklesejte na mysli!
Na internetu – a rovněž jako mobilní aplikace – je již řadu let dostupná aplikace Kalorické Tabulky. Řada uživatelů se díky hlídání jídelníčku pomocí této aplikace zbavila léků a je zajímavé, že ji využívají ve svých ordinacích i praktičtí a odborní lékaři.
V čem může pomoci vám, podobně jako pomohla již tisícům lidí?
V období mrazivých měsíců je potřeba vzít zavděk mraženými či nakládanými potravinami, případně těmi, které dlouho vydrží, třeba kořenová zelenina, a jsou cenově přijatelné po celý rok.
Koneckonců je využívaly v zimě už naše babičky a prababičky…
Kdo mě zná díky článkům tady na blogu Kalorických Tabulek, tak asi ví, že se ve své nutriční poradně nejčastěji věnuji tématu redukce tělesné hmotnosti.
K tomu, aby člověk vhodným způsobem redukoval svoji tělesnou hmotnost, je žádoucí zařadit i pravidelný pohyb a nespoléhat tedy jen na úpravu stravování.
Světlo. Co si představíte, když se řekne světlo? Někdo si vybaví křišťálový lustr, někdo žárovku, jiný Slunce.
Právě prožíváme období roku, kdy je nedostatek přirozeného světla. A přitom denní nebo chcete-li sluneční světlo je nepostradatelné pro udržení lidského zdraví, má antidepresivní účinky, ovlivňuje kognitivní i fyzický výkon a řídí cirkadiánní rytmus – tedy navozuje přirozené střídání aktivní bdělosti a spánku.
V současné době se hodně lidí zajímá o své zdraví a o to, jakým způsobem cvičit a jak se správně stravovat.
Tento pozitivní trend napomáhá tomu, aby lidstvo tolik netrpělo nemocemi způsobenými obezitou a abychom také věděli, co jíme. Podporují jej mnohé knihy, internetové stránky a aplikace.