Osvědčené tipy, které by se vám mohly hodit ve vaší změně životního stylu!
Mnoho z nás začíná v prvních dnech nového roku s hubnutím a zdravým životním stylem, případně se k němu po nějaké době opět vrací.
Pojďme se podívat, které články z naší loňské produkce, by vám v tom vašem snažení mohly pomoci.
Ještě před pár dny jsme možná v duchu bilancovali, co nám přinesl minulý rok, a dnes už opět hledíme dopředu k našich letošním cílům. My v redakci jsme udělali prakticky totéž. Prošli jsme články, které jsme vám předložili v prošlých dvanácti měsících, a vybrali několik takových, které by se vám nyní mohly hodit.
Pojďme na to. Jedem v tom s vámi!
Na tomto místě pravidelně přinášíme proměny úspěšných uživatelů aplikace www.kaloricketabulky.cz. A máme velkou radost, že vás tahle motivace baví. A nejen to. Že přináší své výsledky v podobě splnění vašich cílů. Vidět na vlastní očí něčí úspěch, podívat se na jeho jídelníček a zamyslet se nad sebou, má zkrátka něco do sebe.
Za všechny proměny, které jsme vloni zveřejnily, vybíráme pro inspiraci následující:
Zhubla jsem díky Kalorickým tabulkám (kombinovala potraviny, měnila recepty, až dopilovala svůj jídelníček téměř k dokonalosti, která vyhovuje jí a zároveň splňuje to, co po ní chtějí Kaloricketabulky.cz)
Doporučujeme věnovat pozornost i spíše zdravotnímu tématu, protože plíseň nohou útočí nejen na lidi s nadváhou, ale také na ty štíhlé – a to obvykle ve sprchách a šatnách fitcenter a sportovišť, které jsou pro mnohé druhým domovem.
Jste stále ve stresu a nemáte čas chodit do fitcentra? I pro vás máme řešení. Nejenže v boji se stresem můžeme opět využít zdravou výživu, jak je přesvědčena Michaela Bebová:
… ale také zkusit jiné cvičení, než si v tom tradičním pohledu ve spojení s hubnutím představujeme. Žádné přeplněné fitcentrum, ale plynutí na vlně svého dechu. Více se o tom dovíte v rozhovoru s Vaškem Krejčíkem:
V jednoduchosti je krása. A také v respektování moudrosti našich předků. Právě na toto téma jsme toho vloni hodně probrali v našich rozhovorech. Určitě věnujte pozornost odpovědím, které nám poskytly úžasné dámy:
Studium na VŠCHT ji inspirovalo k zájmu o výživu a zdravý životní styl. Po promoci (1993) psala na toto téma pro řadu časopisů – Vlasta, Fit styl, Longevity, Moje zdraví, aj. Vedle blogu Kalorických tabulek, kde pracuje jako editorka a správce facebooku, provozuje již téměř dvacet let vlastní webík www.aerobic.cz. Tam si přijdou na své všichni, které baví jakékoliv skupinové cvičení (aerobik, jóga, pilates…)
Posun času tím nesprávným směrem, brzká večerní tma, vlastně i ranní dlouhá tma, venkovní sychravo…
A když tohle všechno spojíte dohromady, vznikne vám nejen aktuální roční období, ale i instantní snížení motivace tak nějak pro všechno (vyjma zachumlání se s knihou pod deku s teplým čajem).
Autorkou a hlavní hrdinkou v jednom je Kateřina, která se o své znalosti nejen dělí s ostatními, umí ve skupině dobře poradit, ale dokonce se vrhla i na studium „výživy“ na Univerzitě Karlově, které před časem zdárně dokončila. Seznamte se…